RU

Греція готується в травні відкрити туристичний сезон

09.03.2021, 21:09
Греція готується в травні відкрити туристичний сезон - Фото
Фото – EPA

Греція розраховує відкрити туристичний сезон 14 травня, але лише для тих, хто був вакцинований або отримав негативний результат тесту. Про це заявив міністр туризму Греції Харіс Теохаріс, повідомляє Greek Reporter.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

За його словами, вакцинація туристичних працівників буде пріоритетним завданням після того, як буде зроблено щеплення вразливим групам.

"Ми прагнемо відкрити туризм до 14 травня з особливими правилами й оновленими протоколами. А поки ми будемо поступово знімати обмеження, якщо дозволять умови", – зазначив Теохаріс.

До 14 травня буде розглядатися пілотний варіант відкриття туристичного сезону, який, швидше за все, почнеться на початку квітня, і відкриється для жителів не лише країн ЄС, а й країн, що мають просунуті програми вакцинації, таких як Ізраїль.

Разом з тим, Теохаріс підкреслив, що реалізація озвучених ним планів буде залежати від поточної ситуації з COVID-19.

У пунктах в'їзду в країну будуть проводити випадкове тестування. Однак важливою відмінністю в цьому році буде використання експрестестів, що значно спрощують процес і виключають обтяжливий обов'язковий період очікування результатів.

Теохаріс також зазначив, що всі витрати для туристів, які можуть виникнути в зв'язку з COVID-19, включно і госпіталізацію, будуть оплачені грецькою державою.

Міністр заявив, що всі правила, які застосовуються до громадян Греції, будуть застосовуватися і до туристів – без будь-яких відмінностей чи винятків. Наприклад, використання масок у даний час є обов'язковим у громадських місцях, і це обмеження поширюється на всіх.

Згідно зі  звітом Всесвітньої туристської організації (ВТО), з усіх країн світу повністю відкритими для туристів наразі є лише п'ять: Албанія, Домініканська республіка, Коста-Ріка, Північна Македонія і Танзанія.

Читайте також: У Таїланді скоротили термін перебування на карантині для вакцинованих туристів: докладніше

Вадим Ребрина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини