RU

Греція запропонує ЄС спростити візовий режим для українців - ЗМІ

13.01.2014, 11:11
Греція запропонує ЄС спростити візовий режим для українців - ЗМІ - Фото
Фото: ЕРА
Греція в середині березня представить в Євросоюзі пропозиції щодо полегшення візового режиму для громадян третіх країн, в тому числі і для України.

За словами міністра туризму Ольги Кефалоянні, Греція, як головуюча в ЄС країна, доведе, що туризм повинен стати невід'ємною частиною політики розвитку для Євросоюзу.

"Під час головування Греція запропонує перегляд візового кодексу, що дуже важливо для Греції, щоб зняти бюрократичні бар'єри для громадян третіх країн, таких, як українці, росіяни, турки, китайці, яким потрібна віза для в'їзду до Європи. Ми повинні полегшити їм в'їзд до нашу країну", - цитує міністра грецька газета "Неа".

За її словами, важливе значення для грецької та європейської економіки має круїзний і зимовий туризм, і міністерство туризму обговорить пов'язані з цим інфраструктурні проблеми на конференції 10-11 березня.

Нагадаємо, 1 січня до виконання повноважень держави - ​​голови Європейського Союзу приступила Греція, яка змінила на цій посаді Литву. 1 липня 2014 року Греція передасть головування Італії.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

За матеріалами: Росбалт
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини