RU

Готували теракти в мечетях Німеччини: арештовано радикалів

17.02.2020, 12:21
Готували теракти в мечетях Німеччини: арештовано радикалів - Фото
Ілюстративне фото: depositphotos.com

У Німеччині заарештовано членів ультраправого угруповання, які готували теракти в мечетях. Про це пише ВВС.

Відзначається, що в Німеччині спостерігається зростання підтримки ультраправих, особливо на колишньому комуністичному сході країни. Влада посилила переслідування після вбивства політика Вальтера Любке і нападу на синагогу в місті Галле в минулому році.

Четверо чоловіків, усі громадяни Німеччини, були заарештовані минулого тижня за підозрою у формуванні угруповання Der Нarte Kern; інші вісім підозрюються в наданні групі грошей, зброї і підтримки. Ще один переховується від слідства.

Чоловіки зв'язалися через WhatsApp і створили організацію у вересні минулого року. Ймовірно вони мають зв'язки з Солдатами Одіна, ще однією вкрай правою групою, заснованою в Фінляндії п'ять років тому.

Імовірний лідер групи, якийсь 53-річний Вернер С., був відомий владі і проживає в місті Аусбург. Минулого тижня він нібито зустрівся з іншими членами і обговорив плани десяти окремих нападів у країні, включаючи вбивства в мечетях, подібні до тих, які були здійснені в Новій Зеландії в минулому році. Радикали сподівалися, що їх дії викличуть контратаки і приведуть до громадянської війни.

Група була розкрита людиною, яка в неї увійшла. Під час рейдів влада виявила зброю і матеріали, які можна використовувати для виготовлення саморобних бомб.

Читайте також: У МВС заперечують дискримінацію мусульман біля мечеті в Києві

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини