RU

Горбачов попередив про загрозу повернення в радянське минуле

15.08.2011, 14:26
Горбачов попередив про загрозу повернення в радянське минуле - Фото
9aa51afc1430f0e10322938741bf95f2.jpg

Горбачов попередив про загрозу повернення в радянське минуле
Через двадцять років після розпаду Радянського Союзу Михайло Горбачов попереджає про можливе повернення до минулих часів. На його думку, правляча партія "Єдина Росія" на чолі з прем'єр-міністром Володимиром Путіним в цей час сильно нагадує КПРС.

Як передає Deutsche Welle, в інтерв'ю німецькому тижневику Der Spiegel, приуроченому до 20-ої річниці серпневого путчу в СРСР, Горбачов зазначив: "Вони тягнуть нас в минуле, в той час як країна гостро потребує модернізації".

Щодо майбутніх президентських виборів в Росії в березні 2012 року колишній радянський лідер висловився проти повернення Путіна в президентське крісло. З його слів, прем'єр зацікавлений в тому, щоб залишатися у влади, "але не для того, щоб вирішувати насущні проблеми". "З думкою народу ніхто не рахується, а всі партії - це всього лише маріонетки в руках правлячого режиму", - сказав політик.

Також Горбачов згадав і про свої помилки, яких він припустився два десятиріччя тому. Він зазначив, що вчасно не зміг розформувати комуністичну партію, незадовго до путчу поїхав у відпустку до Криму і недооцінював рухи за незалежність в республіках СРСР. Крім того, свого основного політичного противника Бориса Єльцина, який приклав чимало зусиль до відставки Горбачова, він повинен був заздалегідь "відправити послом в яку-небудь бананову республіку".

Володимир Путін: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини