RU

Головного редактора Ехо Москви запросили в прокуратуру

15.02.2012, 10:00
Головного редактора Ехо Москви запросили в прокуратуру - Фото
Фото: twitter.com
Про це він повідомив сьогодні у своєму мікроблозі в мережі Twitter. "Запрошений на завтра в прокуратуру для дачі пояснень за скаргою громадянина з Тамбова (!) про невідповідність статуту Ехо Трудкодексу!", - сказано в повідомленні.

"Не так вибираємо головного редактора! Піде юрист, звичайно, в Пресненську прокуратуру. Буду висвітлювати кожен їхній крок. І детально", - зазначив Венедіктов.

Раніше Газпром-Медіа зажадав дострокової відставки ради директорів радіостанції Ехо Москви і зміни складу незалежних директорів. Після цього Венедиктов оголосив, що виходить зі складу ради директорів радіостанції разом зі своїм заступником Володимиром Варфоломєєва.

Тим часом, на Ехо Москви повідомили, що згідно зі статутом радіостанції Олексій Венедиктов ще два роки буде залишатися головним редактором. "В ході півторамісячних переговорів з Газпром-Медіа про склад ради директорів Ехо Москви акціонер не ставив питання про зміну головного редактора радіостанції", - заявив Венедиктов.

Тим часом, прес-секретар прем'єра Росії Дмитро Пєсков категорично заперечує будь-який зв'язок змін в раді директорів Ехо Москви з критикою радіостанції на адресу Володимира Путіна.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини