RU

Головний епідеміолог Швеції щодо карантину: Наша стратегія хороша

04.06.2020, 11:04
Головний епідеміолог Швеції щодо карантину: Наша стратегія хороша - Фото
Андерс Тегнелл (Фото - Pontus Lundahl, EPA)

Архітектор шведської моделі боротьби з коронавірусом, головний епідеміолог країни Андерс Тегнелл, який вчора сказав, що потрібно було вводити більше обмежень, щоб уникнути великої кількості померлих, уточнив позицію, заявивши, що шведська стратегія все ж була правильною. Про це повідомляє The Local.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Вчора вранці Тегнелл заявив: "Якби ми зіткнулися з подібною хворобою, знаючи те, що знаємо про неї сьогодні, я думаю, ми повинні були б обрати середній шлях між тим, що зробила Швеція і решта світу". Його заява швидко розлетілася світовими ЗМІ.

Тому він був змушений зібрати прес-конференцію, щоб уточнити позицію: "З новин стало відомо, що я і ми (в Агентстві громадської охорони здоров'я - ред.) вважаємо, що використана нами стратегія була неправильною і повинна бути радикально змінена. Це зовсім не так . Ми як і раніше вважаємо, що стратегія хороша, але завжди є можливість поліпшення, ви завжди можете зробити це краще".

"Особисто я вважаю, що було б досить дивно, якби хто-небудь відповів інакше на таке питання. Ви завжди можете зробити щось краще", - сказав він, додавши, що його коментарі були перебільшені.

Відповідаючи на питання про те, що слід було зробити інакше, Тегнелл сказав, що, ймовірно, не потрібно було закривати школи для учнів старше 16 років, поліпшити готовність у будинках для людей похилого віку та підвищити потенціал для проведення тестування.

  • Уряд Швеції відмовився вводити жорсткий карантин, при цьому більшість населення добровільно дотримувалася дистанціювання.
  • Вчора Тегнелл заявив, що потрібно було вводити більше обмежень, щоб уникнути великої кількості померлих.

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини