RU

Голова ПАРЄ розповів Януковичу, що у Києва ще багато роботи

27.03.2013, 13:04
Голова ПАРЄ розповів Януковичу, що у Києва ще багато роботи - Фото
Жан-Клод Міньон (фото - assembly.coe.int)
Україна виконала значну частину зобов'язань перед Парламентською асамблеєю Ради Європи, однак Києву необхідно ще досить багато часу, щоб повністю відповідати вимогам Ради Європи. Про це заявив сьогодні голова ПАРЄ Жан-Клод Міньон під час зустрічі з президентом України Віктором Януковичем у Києві, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ..

"18 років членства України в ПАРЄ - це одночасно і довгий шлях, і невеликий відрізок шляху", - зазначив Міньон. Він підкреслив, що Рада Європи розуміє, що необхідно чимало часу для того, щоб Україна повністю могла відповідати вимогам Ради Європи і реалізувати всі зобов'язання, які вона взяла на себе перед ПАРЄ.

"Ви вже виконали значну частину зобов'язань", - зазначив Міньон, додавши, що Україна зуміла домогтися значних успіхів на шляху просування до демократії.

Напередодні міністр закордонних справ України Леонід Кожара під час зустрічі з головою ПАРЄ наголосив на незмінності  стратегічного курсу України на європейську інтеграцію. "Сторони також обмінялися думками щодо можливих шляхів взаємодії під час головування України в ОБСЄ у 2013 році. Голова ПАРЄ висловив готовність всіляко підтримувати Україну як головуючу в ОБСЄ країну", - йдеться в повідомленні МЗС.

Нагадаємо, 26-28 березня проходить візит голови ПАРЄ в Україну. Це перший офіційний візит Жана-Клода Міньйона в Україну в якості голови ПАРЄ.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини