Голова ПАРЄ розповів Януковичу, що у Києва ще багато роботи

27.03.2013, 13:04
Голова ПАРЄ розповів Януковичу, що у Києва ще багато роботи - Фото
Жан-Клод Міньон (фото - assembly.coe.int)

Жан-Клод Міньон зазначив, що пройде ще чимало часу, поки Україна зможе повністю відповідати вимогам Ради Європи

Україна виконала значну частину зобов'язань перед Парламентською асамблеєю Ради Європи, однак Києву необхідно ще досить багато часу, щоб повністю відповідати вимогам Ради Європи. Про це заявив сьогодні голова ПАРЄ Жан-Клод Міньон під час зустрічі з президентом України Віктором Януковичем у Києві, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ..

"18 років членства України в ПАРЄ - це одночасно і довгий шлях, і невеликий відрізок шляху", - зазначив Міньон. Він підкреслив, що Рада Європи розуміє, що необхідно чимало часу для того, щоб Україна повністю могла відповідати вимогам Ради Європи і реалізувати всі зобов'язання, які вона взяла на себе перед ПАРЄ.

"Ви вже виконали значну частину зобов'язань", - зазначив Міньон, додавши, що Україна зуміла домогтися значних успіхів на шляху просування до демократії.

Напередодні міністр закордонних справ України Леонід Кожара під час зустрічі з головою ПАРЄ наголосив на незмінності  стратегічного курсу України на європейську інтеграцію. "Сторони також обмінялися думками щодо можливих шляхів взаємодії під час головування України в ОБСЄ у 2013 році. Голова ПАРЄ висловив готовність всіляко підтримувати Україну як головуючу в ОБСЄ країну", - йдеться в повідомленні МЗС.

Нагадаємо, 26-28 березня проходить візит голови ПАРЄ в Україну. Це перший офіційний візит Жана-Клода Міньйона в Україну в якості голови ПАРЄ.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Выборы в Беларуси"Уже народ, а не народишко!". Как выборы-2020 изменили Беларусь