RU

Голова нелегітимної Держдуми згадав російських царів: У нас свій ген демократії

26.04.2021, 10:00
Голова нелегітимної Держдуми згадав російських царів: У нас свій ген демократії - Фото
В'ячеслав Володін (фото – ЕРА)

У росіян є якийсь ген демократії – в цьому переконаний голова нелегітимної Держдуми РФ В'ячеслав Володін. Про це з нагоди завтрашнього "Дня російського парламентаризму" він написав у Telegram.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Як висловився спікер російського парламенту, "Заходу не дає спокою тривога за долю демократії в Росії". "Заспокойтеся! У нашої країни є свій ген демократії. Вживляти чужий не потрібно", – заявив Володін і пригрозив, що "нікому ми це не дозволимо".

За його словами, демократія – "це не покричати на площі і не погундосити на вулиці".

Володін стверджує, що громадяни Росії нібито можуть впливати на рішення органів влади і вільно висловлювати свої погляди, а в країні "є всі умови для проведення демократичних виборів, які повною мірою відображають волю виборців".

Читайте колонку: Протести в Росії: чому для Кремля опозиція безпечна

Депутат РФ зіронізував, що "поки в більшості єврокраїн правили монархічні династії", в Київській Русі (російські пропагандисти називають її "Староруською державою" або "Давньою Руссю", уникаючи прив'язки до Києва, – ред.) головні питання вирішувалися через народне самоврядування.

Як приклади цього він навів прихід до влади царя Михайла Романова в 1613 році, установу Держради за часів правління Олександра I і скликання Держдуми за Миколи II в 1906-му.

Також Володін не упустив шансу заявити, що у "дядька Сема (персоніфікований образ США, – ред.) глибока криза власної демократії", а американські демократичні процедури "архаїчні" і "неповноцінні".

У вересні 2021-го в РФ відбудуться вибори депутатів до Держдуми, депутатів на місцях і глав регіонів. З урахуванням того, що в цьому процесі братимуть участь люди у тимчасово окупованому Криму і, можливо, на захопленій Росією частині сходу України, ці вибори також будуть нелегітимними – і як сформований після парламент РФ.

Евгений Пилипенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини