RU

Глава МЗС Латвії: Росія нам загрожує ще з 2008 року

24.12.2014, 16:03
Глава МЗС Латвії: Росія нам загрожує ще з 2008 року - Фото
Едгарс Рінкевічс (фото - LETA)
У Балтійському регіоні зараз спостерігається серйозне погіршення ситуації з безпекою, але російська активність у цьому напрямку спостерігалася ще з 2008 року. Про це заявив глава МЗС Литви Едгарс Рінкевічс, повідомлять латвійська Delfi.

"Зараз ми спостерігаємо серйозне погіршення ситуації у нас вдома, в Балтійському регіоні. Але воно спостерігається протягом декількох років - Росія нарощує активність своїх військових літаків з 2008 року. Це не явище цього року. Ми бачимо роботу РФ з модернізації армії як на наших кордонах , так і в Калінінградській області", - цитує Європейська правда міністра.

Таким чином, за його словами, Росія демонструє свою політичну велич і готовність показати, якщо говорити словами Микити Хрущова, "Кузькину мать". "Ми ставимося до цього з усією серйозністю, але не панікуємо. У цьому немає необхідності. Тому що в разі необхідності наше Міністерство оборони звернеться до НАТО для додаткових заходів безпеки", - сказав Рінкевічс.

"Анексія Криму, події на сході України стали спробою зруйнувати міжнародну систему, оцінювати події, наслідком яких на початку 90-х стало створення нових незалежних держав", - сказав він. На думку міністра, українські події викликали значну трансформацію в процесі прийняття рішень в європейських столицях.

У зв'язку з конфліктом в Україні Рінкевічс назвав рік, що минає "жахливим роком".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини