Глава Міноборони Польщі: РФ - найбільша загроза безпеці світу

16.06.2016, 12:21
Глава Міноборони Польщі: РФ - найбільша загроза безпеці світу - Фото
Антоній Мацеревич (фото - ЕРА)

Жодна країна в історії останніх десятиліть так не "підривала" світовий порядок, як Росія, заявив глава Міноборони Польщі Антоній Мацеревич

Путінська Росія є найбільшою загрозою для світової безпеки. Таку думку висловив міністр оборони Польщі Антоній Мацеревич, пише  Європравда з посиланням на його слова в матеріалі польського видання PAP.

"При всій повазі до російського народу. Це не змінює той факт, що вона (Росія, - ред.) сьогодні є найбільшою загрозою для світової безпеки. Схильний погодитися з тезою, що РФ дійсно є країною з конструкцією, зовсім відмінної від країн західної цивілізації, країною, яка переслідує інші цілі і по-іншому їх реалізує, і - найголовніше - країною з глибоким почуттям, що будь-які стандарти, розроблені за межами її території, не застосовні для самої Росії", - заявив він.

Читайте також: Україна і Польща відпрацюють алгоритм боротьби з гібридними погрозами

За словами Мацеревича, "не всі розуміють" цю відмінність Росії, тому "довірливі уряди, лідери і суспільства системно повторюють помилки у відносинах з РФ".

"Жодна країна в історії останніх десятиліть так не підривала світовий порядок, як Росія, атакувавши спочатку Грузію, а потім і Україну, окупувавши територію незалежної держави, відкрито заявивши, що вона не хоче приймати навіть незалежність держави і її суверенітет", - пояснив міністр .

Раніше в НАТО заявили  про намір збільшити кількість військ в Польщі на прохання офіційної Варшави.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – ПриватБанк4 года в 14 цифрах. Как изменился ПриватБанк спустя четыре года после национализации