RU

Глава профспілки "Газпрому" застрелив топ-менеджера на полюванні

24.02.2010, 16:35

Заступник генерального директора компанії "Газпром-Надим" Костянтин Павлов застрелений на полюванні у Прикам’є. Випадковим винуватцем його загибелі став голова міжрегіональної профспілкової організації ВАТ "Газпром" Володимир Бабкін. Він прийняв колегу за кабана і вистрелив з карабіна.

Як передає "Новий Регіон", менеджери "Газпрому" полювали в лісовому масиві під Чайковським Пермського краю, в мисливському господарстві директора "Трансгазу". Куля, яку випустив В.Бабкін, потрапила у К.Павлова в живіт. 37-річного чоловіка довезли до центральної районної лікарні, але врятувати його не вдалося.

"Усі документи, що стосуються полювання, в порядку. Але є і ряд порушень: на місці події було знайдено вбитого лося, а полювання на нього зараз заборонено. Крім того, підозрюваний стріляв не зі свого карабіна, а це також заборонено. Усі матеріали зібрані і передані для прийняття рішення про порушення кримінальної справи до Слідчого комітету при прокуратурі", - сказав начальник ОВС по Чайковському району Вадим Кустов.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини