RU

Криза влади в Великобританії: йде у відставку Борис Джонсон

09.07.2018, 17:29
Криза влади в Великобританії: йде у відставку Борис Джонсон - Фото
Борис Джонсон

Міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон пішов у відставку. Про це повідомляє The Guardian.

Це вже другий міністр, який звільнився з уряду Терези Мей за останню добу, після рішення прем'єр-міністра повернутися до варіанту "м'якого" Brexit.

"Прем'єр-міністр прийняла відставку Бориса Джонсона з посади міністра закордонних справ. Його наступник буде оголошений найближчим часом", - заявив офіційний представник Даунінг-стріт.

Раніше через розбіжності з Терезою Мей у відставку пішов міністр по Brexit Девід Девіс.

6 липня британські ЗМІ повідомили, що Мей пообіцяла членам уряду відправити у відставку главу МЗС Бориса Джонсона та інших міністрів, якщо вони спробують зірвати план кабміну за плавним виходу з Євросоюзу.

Раніше британські міністри погодили колективну позицію Лондона по Brexit. За підсумками дискусій Мей оголосила, що Великобританія запропонує ЄС створити зону вільної торгівлі і позначити перелік промислових товарів і сільськогосподарської продукції, що не підпадуть під майбутні обмеження.

Ця програма не влаштувала прихильників більш жорсткого підходу до умов виходу країни з єдиного європейського ринку. На їхню думку, реалізація такого плану збереже залежність Великобританії від ЄС і створить перевагу для глобальних корпорацій на шкоду місцевим виробникам.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини