Єгипетська влада закрила морський порт Александрії

Єгипетська влада закрила морський порт Александрії - Фото
31.01.2011, 14:45

Це рішення викликало паніку у населення другого за величиною міста Єгипту в зв'язку з виниклою загрозою настання голоду через припинення постачань продовольства

Єгипетська влада закрила морський порт Александрії
Єгипетська влада у понеділок закрила середземноморський порт Александрії - головні морські ворота країни. Це рішення викликало паніку у населення другого за величиною міста Єгипту в зв'язку з виниклою загрозою настання голоду через припинення постачань продовольства.

У багатьох кварталах Александрії, де проживає велика християнська спільнота, цими днями створені народні дружини для протидії грабіжам і вандалізму, - передає канал "Вести".

В Єгипті у понеділок продовжено комендантський час. Сьогодні він почне діяти 15 годин за місцевим часом, закінчиться о 8 годині ранку вівторка. На вулицях найбільших міст повинні повернутися поліцейські патрулі, варта порядку обіцяє охороняти урядові будівлі і пам'ятники, однак взяти ситуацію під контроль як і раніше не вдається. З 25 січня цього року в Єгипті проходять масштабні акції протесту з вимогою усунути 82-річного Президента країни Хосні Мубарака з посади, на якій він перебуває вже близько 30 років.

31 січня в Єгипті опозиція закликала громадян країни вийти на вулиці і організувати "мільйонний марш протесту" з вимогою відставки Президента Хосні Мубарака.


Популярне