RU

Єгипет: Брати-мусульмани істотно відірвалися від суперників

12.01.2012, 17:35
Єгипет: Брати-мусульмани істотно відірвалися від суперників - Фото
Фото: ЕРА
За підсумками третього туру парламентських виборів в Єгипті, що пройшов на початку січня в останніх дев'яти провінціях країни, з великим відривом лідирує партія Братів-мусульман. Вона додала до своєї скарбнички ще 26 місць до 204 наявних, що втричі перевищує показники її конкурентів, - передає канал Вести.

На другому місці - партія салафітів Ан-Нур. Вона отримала ще вісім місць, завоювавши в цілому близько 120 з 498 місць в парламенті. Сім мандатів за підсумками третього туру взяли незалежні кандидати.

Остаточні підсумки виборів мають підбити в Єгипті найближчим часом. Колись лідируюча партія Хосні Мубарака буде тепер представлена ​​в Народних зборах лише кількома колишніми її членами, які балотувалися в якості незалежних кандидатів, або за списками інших партій.

Ісламісти мають всі шанси очолити вісім основних профільних комітетів у парламенті - по законодавству і конституції, промисловості та енергетиці, обороні та національній безпеці, культурі, туризму та ЗМІ, у закордонних справах, з питань освіти та наукових досліджень, охорони здоров'я, планування та бюджету.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини