Єгипет атакують полчища сарани

Єгипет атакують полчища сарани - Фото
Источник фото: EPA
01.03.2013, 17:35

Нашестя комах загрожує популярним місцям відпочинку Хургаді, Марса-Алам, великим містам в дельті Нілу. Влада побоюється гуманітарної кризи

Популярні туристичні курорти на узбережжі Єгипту незабаром може атакувати сарана. За повідомленням місцевого порталу Ahram Online, мільйони комах перелетіли з сільськогосподарської північної частини Судану і націлилися на єгипетські курорти Хургада і Марса-Алам. Комахи також всерйоз загрожують великим містам в дельті річки Ніл і сільгоспугідь у провінціях Кена і Асуан, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Тим часом, за даними російських ЗМІ, влада Єгипту ввела надзвичайну ситуацію у зв'язку з нашестям сарани. Комахи вже знищили врожай зернових в провінціях Кена і Асуан.

Продовольча і сільськогосподарська організація ООН рекомендує єгипетському уряду докласти всіх зусиль для боротьби з комахами і не допустити гуманітарної кризи. Для боротьби зі шкідником вже задіяна військова авіація, за допомогою якої на території, окупованій сараною, розпорошуються пестициди.


Популярне