RU

Генсек ООН за найшвидше виконання плану Медведєва-Саркозі

09.09.2008, 09:20

Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун вважає за необхідне якомога швидше втілити в життя план врегулювання щодо Грузії, відомий як "план Медведєва-Саркозі". Про це глава міжнародного співтовариства заявив на зустрічі зі спікером парламенту Грузії Давидом Бакрадзе та заступником глави уряду цієї країни Георгієм Барамідзе.

Як повідомляє телеканал "Вести" (РФ), на зустрічі обговорювалася ситуація у Грузії. Генсек ООН наголосив, що насамперед необхідно виконати план із шести пунктів. Пан Гі Мун також поінформував представників грузинської сторони про те, яких заходів вживає у зв'язку з цим ООН.

Раніше в бесіді з журналістами генсек ООН неодноразово заявляв, що надто занепокоєний "складною та непередбачуваною гуманітарною ситуацією" у Грузії та становищем переміщених осіб.

У Москві спецпредставник генсека ООН з питань Грузії, глава Місії ООН зі спостереження у Грузії Йохан Вербеке зустрівся з Міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим. На зустрічі обговорювалися, у тому числі, перспективи оонівської присутності в регіоні.

Досьє на Пан Гі Муна >>>

Детальніше про грузинсько-осетинський конфлікт >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини