ФСБ викрала досьє спостерігачів ОБСЄ в Україні - ЗМІ

17.07.2018, 17:21
ФСБ викрала досьє спостерігачів ОБСЄ в Україні - ЗМІ - Фото
СММ ОБСЕ в Донбассе (фото - facebook.com/zhebrivsky)

У документах - номери телефонів спостерігачів, звички, типи жінок, які їх приваблюють, сприйнятливість до алкоголю і фінансове становище

Російська розвідка, ймовірно, співробітники місії, отримала внутрішні документи команди спостерігачів ОБСЄ, які займаються моніторингом конфлікту на сході України. У тому числі - досьє з особистою інформацією про співробітників від шпигуна. Про це повідомляє німецька телекомпанія ARD.

У доповіді, оприлюдненій 16 липня, в програмі Fakt ARD, повідомлялося, що в даний час Федеральна служба безпеки РФ володіє цією інформацію.

Спеціальна спостережна місія ОБСЄ в Україні висловила заклопотаність у зв'язку з передбачуваною шпигунською діяльністю, яка підриває їхню роботу.

"Місія стурбована будь-яким ймовірним порушенням її безпеки і має намір ретельно вивчити всі твердження відповідно до встановлених процедур", - йдеться в заяві місії.

Повідомляється, що досьє містило особисту інформацію про співробітників місії, включаючи їх номери телефонів і звички, типи жінок, які їх приваблюють, фінансове становище і чи були вони сприйнятливі до алкоголю.

Читайте також: Компромат на Трампа: реакція Путіна на запитання журналіста - відео

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов