RU

Французький журнал сміється над пророком Мухаммедом

02.01.2013, 16:10
Французький журнал сміється над пророком Мухаммедом - Фото
e371a3b2acf4ea5ac3d8bf9d122fde66.jpg
Сьогодні французький журнал Charlie Hebdo знову опублікував сатиричну біографію пророка Мухаммеда. Раніше видання вже розміщувало на своїх сторінках карикатури на пророка, - передає канал Вести.

Автори коміксів під назвою "Життя Мухаммеда" стверджують, що ці публікації не суперечать ісламу і мають виключно освітній характер. "Я думаю, що мусульманські клірики не знайдуть у цій книзі нічого недостойного"​​, - заявив ілюстратор книги Стефан Шарбонье.

Раніше творці Charlie Hebdo вже неодноразово друкували на своїх сторінках карикатури на пророка Мухаммеда, чим викликали обурення віруючих. Зокрема, ілюстратор Стефан Шарбонье живе зараз під поліцейською охороною, оскільки на його адресу вже не раз надходили погрози.

У 2012 році хвилю демонстрацій ісламістів по всьому світу спровокував знятий в Сполучених Штатах і поширений в інтернеті фільм "Невинність мусульман". У ньому пророк Мухаммед виступає жорстоким шахраєм, який придумує і використовує "закони Аллаха" для особистої вигоди і вступає в безладні статеві зв'язки.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини