RU

Французькі винищувачі знищили майже 5 тисяч курей

27.08.2010, 16:35

Два французькі літаки-винищувачі під час виконання тренувального польоту знищили у Нормандії 4800 курей. За фактом цього інциденту почато спеціальне розслідування.

Як передає канал "Вєсті", загибель курей сталася на птахівницькій фермі в населеному пункті Плегюен. Після прольотів винищувачів над фермою, її власник не повірив своїм очам - у пташникові в декілька шарів лежали мертві кури.

Очевидно, шум реактивних двигунів літаків, що летіли на низькій висоті викликав у птахів смертельний шок. Усього на фермі містилося понад 68 тисяч птахів. Командування авіабази, розташованої неподалік від ферми, визнало, що два літаки-винищувачі справді здійснювали в ці години навчальні польоти з аеродрому бази. Однак пілоти, як стверджують військові, літали на "затверджених правилами висотах".

Якщо розслідування підтвердить, що літаки пролетіли над фермою нижче встановлених висот, то фермер за завданий збиток отримає від Збройних сил Франції відповідну компенсацію. У французькому Міністерстві оборони давно працює спеціальний відділ, що займається подібними випадками і компенсаціями постраждалим.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини