21.07.2016, 17:29

Франція остаточно затвердила скандальний трудовий кодекс

Франція остаточно затвердила скандальний трудовий кодекс - Фото
Источник фото: ЕРА

Через відмову більшості депутатів підтримати законопроект, прем'єр-міністр застосував спецповноваження, що дозволяють провести його без голосування

Реклама
Реклама
У Франції остаточно затвердили новий Трудовий кодекс, який викликав в березні цього року масові страйки, протести і навіть зіткнення з поліцією. Про це повідомляє  Euronews.

Через відмову більшості депутатів підтримати контроверсійний законопроект, прем'єр-міністр Мануель Вальс застосував спеціальні повноваження, що дозволяють провести його без голосування.

Реформа трудового кодексу, розроблена міністром праці Франції Міріам Ель-Комрі, дає можливість роботодавцям збільшувати кількість робочих годин і домовлятися про оплату понаднормових безпосередньо зі співробітниками, минаючи профспілки. Також реформа передбачає спрощення процедури звільнення працівників.

У профспілках вважають, що реформа, покликана, за словами влади, боротися з безробіттям, на практиці призведе, перш за все, до погіршення умов праці.

Його противники стверджують, що ці нововведення соціалістичного уряду йдуть всупереч ідеології партії, тому що позбавляють працівників частини отриманих в боротьбі прав.

У березні цього року у Франції десятки тисяч людей по всій країні вийшли на акції протесту проти запропонованої урядом реформи трудового законодавства.


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, Інстаграм: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама