Financial Times: ЄС готується різко збільшити витрати на оборону

29.11.2016, 17:55
Financial Times: ЄС готується різко збільшити витрати на оборону - Фото
Фото: EPA
Європейський союз готується різко збільшити витрати на кібербезпеку, військові кораблі і безпілотні технології в рамках багатомільярдного Європейського оборонного фонду. Про це повідомляє Європейська правда  з посиланням на The Financial Times.

Єврокомісія планує представити дану пропозицію в середу. Вона стала результатом наміру держав-членів поліпшити координацію у сфері оборони перед терористичними та іншими зовнішніми загрозами.

У проекті також говориться про подальшу стандартизацію військового обладнання, космічних програм ЄС для безпеки і оборонних цілей, а також інвестиції в кібербезпеку і збір розвідувальної інформації.

Видання пов'язує нарощування військового бюджету ЄС із заявами обраного президента США Дональда Трампа, який зажадав від європейських союзників збільшення відповідних видатків.

22 листопада 2016 року депутати Європарламенту прийняли резолюцію, в якій закликають Євросоюз профінансувати створення спеціального оборонного відомства ЄС. Депутати запропонували передбачити виділення 2% від ВВП на створення такого оборонного відомства, "яке могло б діяти там, де НАТО не бажає робити це".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю