Facebook видалив критику тайського короля на прохання влади

12.05.2017, 13:41
Facebook видалив критику тайського короля на прохання влади - Фото
Маха Вачіралонгкорн (фото - EPA)

Під матеріалами, які ображають, за суворим тайським законом можуть матися на увазі як візуальні матеріали - фото і відео - так і текстові коментарі

Влада Таїланду зажадала від соцмережі Facebook заблокувати матеріали, що ображають гідність короля країни Махи Вачіралонгкорна. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

Як повідомляє тайське агентство з нагляду за інтернетом, соцмережа погодилася видалити матеріали, проте близько 130 з них як і раніше залишаються видимими для тайських користувачів.

У соцмережі є п'ять днів для того, щоб повністю заблокувати матеріали, що ображають короля, інакше влада почне проти неї судовий процес.

Під матеріалами, які ображають, за суворим тайським законом можуть матися на увазі як візуальні матеріали - фото і відео - так і текстові коментарі

Сам Маха Вачіралонгкорн популярний в соцмережах. Монарх регулярно з'являється на публіці в короткій майці з відкритим татуйованим животом. В останній раз це відбулося в четвер - короля зняли на відео, він прогулювався в короткій майці по торговому центру з морозивом в руках у компанії дівчини.

Відео вже заблоковано Facebook на прохання влади країни.

За образу короля перепис подібних матеріалів в Таїланді закони Таїланду передбачають суворе покарання. У 2015 році жителя країни засудили до 30 років позбавлення волі за образу монарха в шести постах в соцмережах.

Монархія вважається об'єднуючою силою в Таїланді, який пережив чимало політичних криз за останні роки. Фігура короля для багатьох жителів країни священна.

Таїландський принц Маха Вачіралонгкорн був проголошений новим королем 1 грудня 2016 року.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Как хорошо ты знаешь политическую кухню Николаева? Восемь вопросов с призами