RU

Євросоюз продовжив санкції проти Росії за агресію проти України

13.03.2020, 18:32
Євросоюз продовжив санкції проти Росії за агресію проти України - Фото
Фото: ЕРА

13 березня відбулося засідання Ради Європейського Союзу з питань внутрішніх справ, під час якого було прийнято рішення продовжити на наступні шість місяців санкції проти Росії за дії, що підривають територіальну цілісність, суверенітет і незалежність України. Відповідне повідомлення опубліковано на сайті Ради ЄС.

"Рада ЄС сьогодні вирішила, що поточні санкції в зв'язку з діями, які підривають або загрожують територіальній цілісності України, її суверенітету і незалежності, повинні бути продовжені на наступні шість місяців - до 15 вересня 2020 року", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що обмежувальні заходи передбачають не тільки заморожування активів, але і заборону на надання будь-яких фондів або економічних ресурсів особам, які включені до списку санкцій. Зараз такі заходи застосовуються проти 175 осіб і 44 установ, двоє людей виключені зі списку в зв'язку зі смертю.

Решта заходів ЄС у відповідь на агресію РФ в Україні включають: економічні санкції, спрямовані на специфічні сектори російської економіки, які діють до 31 липня 2020 року; обмежувальні заходи на незаконну анексію Криму і Севастополя, які діють до 23 червня 2020 року.

Ці правові акти були оприлюднені в Офіційному журналі ЄС 13 березня 2020.

Читайте також: США закликають вводити санкції проти Росії через окупацію Криму

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини