RU

Ердоган відвертається від Європи до Путіна - німецькі ЗМІ

27.07.2016, 12:56
Ердоган відвертається від Європи до Путіна - німецькі ЗМІ - Фото
Володимир Путін і Реджеп Тайіп Ердоган (фото - ЕРА)

Турецький президент Реджеп Тайіп Ердоган прагне до розриву з Європейським Союзом і має намір зблизитися з путінською Росією. Іншого пояснення його поведінки після придушення путчу немає, пише політичний оглядач газети Frankfurter Allgemeine Zeitung Райнер Херман в статті "Нечесний".

Для президента Туреччини кожен, хто не згоден з його думкою, є "терористом": це пояснює критику Ердогана на адресу ЄС і  дружбу з Росією, передає думку Хермана німецьке агентство Deutsche Welle.

"Президент Туреччини Ердоган прагне до розриву з Європою і зближенню з Росією. Іншого пояснення його поведінки немає, коли він наводить цифри, які не мають відношення до реальності, і звинувачує ЄС в небажанні виконувати свої фінансові зобов'язання, що випливають з угоди між ЄС і Анкарою з питань біженців. У той же самий час один з його міністрів оголошує про заплановану в серпні зустрічЕрдогана з російським президентом Путіним і дякує Росії, називаючи її "захисницею демократії", - йдеться в статті FAZ.

Ердоган звинувачує ЄС в нещирості, пише видання, проте швидше за турецького президента можна назвати нечесним. На думку автора матеріалу, угода з питань біженців між ЄС і Туреччиною "висить на волосині", і причина тому не в затримці фінансування з боку ЄС.

"Набагато вагомішою причиною є те, що в Ердогана не виходить на його умовах домогтися від ЄС скасування візового режиму для турецьких громадян. Тому що він не готовий погодитися з тим, як в Євросоюзі трактують термін "тероризм". ЄС, зі свого боку, наполягає на цьому трактуванні. Адже для Ердогана, як показують події останніх днів, кожен, хто не поділяє його думки, є "терористом", - підкреслює видання.

Читайте також: В ЄС відповіли Ердогану на закиди в невиплатах за біженців

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини