RU

Емігранти з Грузії і Росії захопили поїзд у Польщі

15.12.2009, 17:31

У польському місті Легніце близько 200 біженців з Грузії та Росії захопили пасажирський поїзд, що стояв на залізничних коліях, який прямував з Вроцлава до Дрездена. Біженці вимагають, щоб поїзд доставив їх у Страсбург. На поїзді біженці написали слово SOS.

Як передає канал "Вєсті", у Страсбурзі біженці збираються подати скаргу на погані умови утримання у польських центрах для переселених осіб. Польські ЗМІ повідомляють, що біженці, які захопили поїзд, - це переважно громадяни Грузії, а також росіяни з Чечні та Інгушетії.

Наразі поїзд стоїть на польському прикордонному переході Згожелець, на кордоні з Німеччиною. Прикордонники і поліцейські намагаються умовити мігрантів покинути вагони.

У Польщі у центрах для біженців проживає у цей час близько шести тисяч осіб. Вони забезпечуються харчуванням, медичним обслуговуванням, діти ходять у школу, - повідомляює польська влада. Пік біженців з Чечні зафіксований у Польщі у 2004 році. А з травня 2009 року значно збільшився потік грузинських біженців. Зараз кількість грузинських біженців перевищила чисельність чеченських та інгушських. З травня по серпень 2009 року за притулком до Польщі звернулися понад трьох тисяч громадян Грузії, тоді як за попередні вісім років їхня кількість становила усього 400. За даними польської сторони, 90% громадян, які прибули з Грузії, є курдами.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини