26.06.2018, 17:10

Єлизавета II підписала закон про Brexit

Єлизавета II підписала закон про Brexit - Фото
Єлизавета II (фото - instagram.com/theroyalfamily)

Відповідно до Акту про королівську згоду від 1967 року, Її Величність схвалила Акт про вихід з Європейського Союзу 2018

Реклама
Реклама

Королева Великобританії  Єлизавета II  дала королівську згоду закону про вихід країни з Європейського Союзу. Про це у вівторок під час засідання Палати представників Великобританії повідомив спікер Джон Беркоу, інформує Reuters.

"Я повинен повідомити Палаті представників, що відповідно до Акту про королівському згоду від 1967 року, Її Величність схвалила Акт про вихід з Європейського Союзу 2018", - сказав він.

Минулого тижня закон було схвалено як Палатою представників, так і Палатою лордів Великобританії. Голосування Палати лордів ознаменувало завершення багатомісячних дискусій по закону, який формально завершить членство Великобританії у Євросоюзі.

Прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей назвала прийняття законопроекту "важливим кроком" в забезпеченні "гладкого" Brexit.

"Протягом наступних кількох тижнів ми опублікуємо детальнішу інформацію про наші передбачувані майбутні відносини з ЄС в "Білій книзі" і повернемо торгові та митні рахунки в Палату громад. Але сьогодні був важливий крок у справі просування Brexit, який дає Британії світле майбутнє, Британія контролює свої гроші, закони і кордони", - підкреслила Мей.

Євросоюз і Великобританія домовилися, що перехідний період після Brexit завершиться в кінці 2020 року.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, Інстаграм: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама