RU

Єлизавета II підписала закон про Brexit

26.06.2018, 17:10
Єлизавета II підписала закон про Brexit - Фото
Єлизавета II (фото - instagram.com/theroyalfamily)

Королева Великобританії Єлизавета II дала королівську згоду закону про вихід країни з Європейського Союзу. Про це у вівторок під час засідання Палати представників Великобританії повідомив спікер Джон Беркоу, інформує Reuters.

"Я повинен повідомити Палаті представників, що відповідно до Акту про королівському згоду від 1967 року, Її Величність схвалила Акт про вихід з Європейського Союзу 2018", - сказав він.

Минулого тижня закон було схвалено як Палатою представників, так і Палатою лордів Великобританії. Голосування Палати лордів ознаменувало завершення багатомісячних дискусій по закону, який формально завершить членство Великобританії у Євросоюзі.

Прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей назвала прийняття законопроекту "важливим кроком" в забезпеченні "гладкого" Brexit.

"Протягом наступних кількох тижнів ми опублікуємо детальнішу інформацію про наші передбачувані майбутні відносини з ЄС в "Білій книзі" і повернемо торгові та митні рахунки в Палату громад. Але сьогодні був важливий крок у справі просування Brexit, який дає Британії світле майбутнє, Британія контролює свої гроші, закони і кордони", - підкреслила Мей.

Євросоюз і Великобританія домовилися, що перехідний період після Brexit завершиться в кінці 2020 року.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини