RU

Екс-співробітник ЦРУ Сноуден висунутий на Нобелівську премію миру

15.07.2013, 12:03
Екс-співробітник ЦРУ Сноуден висунутий на Нобелівську премію миру - Фото
Едвард Сноуден (фото - ЕРА)
Екс-співробітник ЦРУ Едвард Сноуден висунутий на Нобелівську премію миру. Ініціатором висунення став один з членів Королівської академії наук Швеції Умео Стефан Сваллфорс.

Вчений говорить, що "героїчні зусилля Сноудена, вжиті на шкоду його особистому положенню, проливають світло на ту широку шпигунську роботу, яку ведуть США". За словами професора Сваллфорса, завдяки сміливості Сноудена, світ став кращим і безпечнішим.

Тим часом, Сноуден вже не потрапляє в списки на отримання Нобелівської премії миру в поточному 2013 році, так як вони закрилися 1 лютого. Однак він може бути включений у список на 2014-й рік. Якщо Сноуден отримає в майбутньому році Нобелівську премію миру, він стане наймолодшим володарем цієї престижної нагороди в її історії.

Едвард Сноуден, втікши з США в Гонконг, викрив секретні шпигунські програми, що здійснюються Агентством національної безпеки в США і по всьому світу. Це викликало скандал, що продовжує набирати обертів. З Гонконгу Сноуден вилетів до Москви, щоб попрямувати в іншу державу, що надало б йому притулок, але поки так нікуди і не полетів і знаходиться в транзитній зоні аеропорту "Шереметьєво".

Джерело: канал Вісті
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини