RU

Екс-президент Туреччини Тургут Озал був отруєний, - ЗМІ

02.11.2012, 11:39
Екс-президент Туреччини Тургут Озал був отруєний, - ЗМІ - Фото
Тургут Озал
Турецькі ЗМІ сьогодні повідомляють, що екс-президент Туреччини Тургут Озал, останки якого ексгумували на початку минулого місяця, був отруєний, - передає ІТАР-ТАРС.

Згідно з висновком судмедекспертів, у зразках тканин в ході дослідження була виявлена сильнодіюча отрута на основі стрихніну. В організм колишнього голови держави він міг потрапити з їжею або напоями, - вважають фахівці.

Тургут Озал помер в 1993 році від інфаркту. Влада ексгумувала його тіло для з'ясування причин смерті з розпорядження нинішнього президента країни Абдулли Гюля. За однією з версій, яка не отримала поки що офіційного підтвердження, Озал міг бути отруєний миш'яком. Тургут Озал, прихильник вільної ринкової економіки, провів ряд реформ, які вивели Туреччину в число провідних регіональних держав.

Тим часом, сім'я виступала проти ексгумації. Молодший син президента Ахмед Озал заявив: ".. Мій батько не мав жодних серйозних захворювань і помер раптово Його тіло не було розтинали і оглянуте лікарями Однак пройшло багато років, ми виступаємо проти розкриття труни з релігійних міркувань, так як це не дасть жодних результатів" .
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини