RU

Екс-дружина Путіна контролює орендний бізнес в Москві - ЗМІ

19.05.2017, 15:38
Екс-дружина Путіна контролює орендний бізнес в Москві - ЗМІ - Фото
Людмила Путіна (фото - EPA)
Колишня дружина російського президента Володимира Путіна допомогла створити і тепер підтримує фонд, якому належить історична будівля в Москві, яке приносить мільйони доларів прибутку від оренди. Про це свідчить експертиза документів про власність, проведена Reuters.

Згідно з корпоративними звітами, будівля була реконструйована за підтримки наближених Путіна, а доходи від здачі надходять на рахунок приватної компанії, що належить жінці з таким же прізвищем, як і у дружини Путіна до заміжжя.

Будинок Волконського в центрі Москви в дорадянський час був приватним особняком, а зараз належить некомерційному фонду Центр розвитку міжособистісних комунікацій.

Людмила Путіна допомогла створити фонд, про що свідчить стаття в "Российской газете" і слова двох джерел, які співпрацювали з центром.

Нагадаємо, що Володимир і Людмила Путіни оголосили про своє розлучення в 2013 році після 30-річного шлюбу.

Раніше швейцарська Neue Zuercher Zeitung пов'язувала відсутність Путіна на публіці навесні минулого року з можливими пологами Аліни Кабаєвої в місцевій приватній клініці.

Читайте також: Людмила Путіна вийшла заміж - ЗМІ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, та Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини