RU

Екоактивісти перекрили рух в центрі Берліна: назвали причину

07.10.2019, 11:28
Екоактивісти перекрили рух в центрі Берліна: назвали причину - Фото
Фото: EPA

Активісти руху Extinction Rebellion сьогодні провели акцію протесту на захист клімату. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Сотні людей зібралися в районі урядового кварталу і далі пішли в сторону площі Велика Зірка, де організовано багатосмуговий круговий рух.

Читайте також: На захист клімату виступили сім мільйонів чоловік - Грета Тунберг

За даними поліції Берліна, екоактивісти перекрили рух, на площі було близько тисячі чоловік.

Акція проходила мирно, поліцейські просили водіїв бути уважними та об'їжджати цю площу.

"Рух Extinction Rebellion закликає німецьку владу оголосити надзвичайне кліматичне становище і якомога швидше скоротити викиди діоксиду вуглецю", - наголошується в повідомленні.

Учасники протесту також влаштовують "мирні акції громадянського спротиву" в Лондоні, Парижі, Мадриді, Амстердамі, Нью-Йорку.  Деякі акції можуть тривати "не менше тижня".

  • 23 вересня 16-річна еко-активістка зі Швеції Грета Тунберг з трибуни ООН розкритикувала світових лідерів за їх "порожні слова" та бездіяльність в боротьбі зі зміною клімату.  Під час емоційної промови вона не стримувала сліз і звинуватила політиків в "крадіжці її дитинства".
  • 25 вересня Тунберг отримала премію "За правильний спосіб життя", яку також називають альтернативною Нобелівської премії.

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини