RU

Джуліан Ессанж сьогодні з'явиться перед судом у Лондоні

07.12.2010, 16:55
Джуліан Ессанж сьогодні з'явиться перед судом у Лондоні - Фото
933f311f6620ef07abe37f8b8e60446f.jpg

Джуліан Ессанж сьогодні з'явиться перед судом у Лондоні

У Великобританії заарештований фундатор сайта "WikiLeaks" Джуліан Ессанж. Арешт був зроблений за ордером Інтерполу, який ініціювала Швеція, де Дж.Ессанж звинувачується у сексуальному насильстві.

Як передає радіо "Свобода", арешт Дж.Ессанжа був зроблений агентами Скотленд-Ярда о 9:30 ранку після того, як він добровільно з'явився у поліцейське відділення у центральному Лондоні. У найближчі години Дж.Ессанж має з'явитися перед Вестмінстерським магістратським судом, який повинен підтвердити законність його арешту і законність ордера Інтерполу, за яким він був заарештований.

Крім того, суд повинен з'ясувати і підтвердити, що виданий ордер на арешт може стати юридичною підставою для екстрадиції Дж.Ессанжа в Швецію, де фундатор "WikiLeaks" звинувачується у зґвалтуванні і сексуальному домаганні.

Це вже другий ордер Інтерполу, спрямований британській прокуратурі. Перший був нею відхилений через неправильне оформлення. Британській поліції було відоме місцезнаходження Дж.Ессанжа, який ховався на південному сході Англії.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини