Джуліан Ессанж сьогодні з'явиться перед судом у Лондоні

Джуліан Ессанж сьогодні з
933f311f6620ef07abe37f8b8e60446f.jpg
07.12.2010, 16:55

У Великобританії заарештований фундатор сайта "WikiLeaks" Джуліан Ессанж. Арешт був зроблений за ордером Інтерполу, який ініціювала Швеція, де Дж.Ессанж звинувачується у сексуальному насильстві. Як передає радіо "Свобо

У Великобританії заарештований фундатор сайта "WikiLeaks" Джуліан Ессанж. Арешт був зроблений за ордером Інтерполу, який ініціювала Швеція, де Дж.Ессанж звинувачується у сексуальному насильстві.

Як передає радіо
"Свобода", арешт Дж.Ессанжа був зроблений агентами Скотленд-Ярда о 9:30 ранку після того, як він добровільно з'явився у поліцейське відділення у центральному Лондоні. У найближчі години Дж.Ессанж має з'явитися перед Вестмінстерським магістратським судом, який повинен підтвердити законність його арешту і законність ордера Інтерполу, за яким він був заарештований.

Крім того, суд повинен з'ясувати і підтвердити, що виданий ордер на арешт може стати юридичною підставою для екстрадиції Дж.Ессанжа в Швецію, де фундатор "WikiLeaks" звинувачується у зґвалтуванні і сексуальному домаганні.

Це вже другий ордер Інтерполу, спрямований британській прокуратурі. Перший був нею відхилений через неправильне оформлення. Британській поліції було відоме місцезнаходження Дж.Ессанжа, який ховався на південному сході Англії.


Популярне