RU

Дводенний страйк обійдеться Індії в $3,8 млрд.

20.02.2013, 13:58
Дводенний страйк обійдеться Індії в $3,8 млрд. - Фото
Фото: ЕРА
У середу в Індії через страйки профспілок закрито багато банків та порушено рух громадського транспорту. Протести триватимуть два дні, - передає канал Вісті.

Уряд готується представити заходи щодо жорсткої економії найближчим часом, при цьому населення незадоволене частими корупційними скандалами. У четвер парламент розпочне обговорення бюджету, а наступного тижня уряд представить план витрат на наступний фінансовий рік.

Як очікується, уряд може скоротити витрати на 10%, для того щоб уникнути пониження суверенного кредитного рейтингу. Прем'єр-міністр Індії Манмохан Сінгх попросив профспілки припинити страйк, але вони відмовилися.

Віце-президент Союзу індійських робітників Ахтар Хусей заявив, що профспілки вимагають від уряду взяти до відома їх вимоги. "Вони думають, що вони можуть закривати очі на наші вимоги, але вони повинні знати, що цього більше не буде. Ми хочемо, щоб наші вимоги були задоволені. Уряд повинен бути більш серйозним", - сказав він.

За розрахунками Associated Chambers of Commerce and Industry of India, дводенний страйк призведе до втрат на рівні 150-200 млрд рупій ($2,8-3,8 млрд.). Особливо сильні втрати понесуть банки, страхові компанії та транспортні компанії.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини