15.05.2018, 10:49

Дві третини британців байдужі до весілля принца Гаррі - опитуванн

Дві третини британців байдужі до весілля принца Гаррі - опитуванн - Фото
Принц Гаррі і Меган Маркл (фото - twitter.com/KensingtonRoyal)

60% респондентів заявили, що планують провести день королівського весілля "як звичайний вихідний", свідчать результати опитування YouGov

Реклама
Реклама

Дві третини британців байдужі до весілля принца Гаррі колишньої американської актриси Меган Маркл, яка відбудеться в цю суботу, 19 травня. Про це свідчать результати соцопитування, проведеного організацією YouGov, повідомляє Reuters.

Згідно з даними дослідження, 66% респондентів "не відчувають інтересу" до цієї події, причому 60% опитаних заявили, що планують провести день королівського весілля "як звичайний вихідний".

На думку 57% учасників опитування, королівська сім'я повинна платити не тільки за весілля, а й за роботу правоохоронців, які забезпечуватимуть безпеку під час урочистостей.

В цілому опитування показало, що більшість британців підтримують монархічну форму правління в їх країні, відзначає інформагентство.

Замовником дослідження виступила британська політична організація Республіка, яка виступає за перехід держави від конституційної монархії до республіки. Як вважає її керівник Грем Сміт, соцопитування продемонструвало "байдужість і байдужість" британців до королівської сім'ї.

У квітні 2018 принц Гаррі і його наречена Меган Маркл попросили громадськість не надсилати їм весільні подарунки, а всім бажаючим запропонували передати гроші благодійним організаціям. Також було вирішено не запрошувати на весілля політиків.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, Інстаграм: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама