RU

Дружина Кім Чен Ина виявилася шпигункою, - ЗМІ

27.07.2012, 14:17
Дружина Кім Чен Ина виявилася шпигункою, - ЗМІ - Фото
Кім Чен Ин з дружиною Лі Суль Чжу. Фото: ЕРА
За даними іноземної розвідки, дружина вождя КНДР була в Південній Кореї кілька років тому. У матеріалі CNN сказано, що дружина Кім Чен Ина співачка Лі Суль Чжу відвідувала Південну Корею в 2005 році, перебуваючи в складі хору, який підтримував північнокорейських спортсменів на чемпіонаті Азії з легкої атлетики, що проводився в Сеулі. Ця обставина може здатися незначною, якщо не знати, наскільки гостро останні роки йдуть відносини між двома країнами, - передає канал  Вісті.

Всі зустрічі між політиками сусідніх держав до смерті Кім Чен Іра відбувалися тільки на території Північної Кореї і тільки на самому вищому рівні. Переговори між Пхеньяном і Сеулом виключали традиційні для подібних переговорів бесіди "без краватки" і проходили в дуже напруженій обстановці. Тому візит у 2005 році північнокорейського хору на атлетичні змагання, що проводилися на території "ворога", багато експертів сприйняли як серйозний сигнал до того, що відносини між двома країнами поліпшуються.

Втім, як показав час, це виявилося не зовсім так. Представники південнокорейської розвідки натякають, що Лі Суль Чжу могла бути відправлена ​​в країну не випадково, а з метою видобутку необхідної для влади КНДР інформації. Крім того, південнокорейська розвідка твердо впевнена, що Кім Чен Ин одружився на товариша Чжу ще в 2009 році, коли дівчина завагітніла від вождя, розлучившись під його тиском зі своїм першим чоловіком північнокорейським офіцером.

Повідомляється також, що Лі Суль Чжу, всупереч інформації північнокорейських ЗМІ, проходила навчання не в Пхеньяні, а в Китаї, де здобула вищу освіту по класу співу. Як би там не було, всі західні експерти сходяться в тому, що Кім Чен Ин намагається виглядати в очах світової громадськості політиком, який "нічим не відрізняється від своїх європейських та американських колег". Вперше за всю свою історію Північна Корея взяла курс на Захід. Куди він приведе, покаже час.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини