RU

Домінік Стросс-Кан виплатить покоївці $6 мільйонів

30.11.2012, 15:57
Домінік Стросс-Кан виплатить покоївці $6 мільйонів - Фото
Фото: EPA

Екс-глава Міжнародного валютного фонду Домінік Стросс-Кан виплатить покоївці готелю "Sofitel" Нафіссату Діалло $6 мільйонів. Ця сума повинна компенсувати жінці моральну шкоду, завдану скандалом із згвалтуванням, - передає канал Вести.

Засідання Верховного суду штату Нью-Йорк в Бронксі, яке покладе кінець скандальному розгляду, що триває півтора року, може відбутися в перший тиждень грудня. Для виплати такої значної суми Стросс-Кан розраховує взяти позику в банку в розмірі $3 мільйонів.

Ще 3 мільйони, яких бракує, надасть колишня дружина міжнародного фінансиста і французького політика Анн Сінклер. Спочатку вона гаряче підтримувала свого чоловіка, але влітку 2012 року подала на розлучення.

Скандал коштував Домініку Стросс-Кану не тільки подружнього життя і вищого поста в МВФ, але й політичних амбіцій: він вважався одним з фаворитів у боротьбі за пост президента Франції.

В історії з нью-йоркською покоївкою Домінік Стросс-Кан визнавав факт інтимної близькості з Нафіссату Діалло, однак повністю спростовував звинувачення в насильстві над жінкою.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини