RU

Домініка Стросс-Кана відпущено на поруки

01.07.2011, 23:41
Домініка Стросс-Кана відпущено на поруки - Фото
4b2773625dce58e10ac9ce1bfbbdd0b2.jpg

Домініка Стросс-Кана відпущено на поруки

Колишній голова Міжнародного валютного фонду (МВФ) Домінік Стросс-Кан звільнений з-під домашнього арешту, під який він був поміщений на час судового процесу в справі про згвалтування. Рішення відпустити підсудного прийняв сьогодні кримінальний суд Манхетена.

Як передають Вєсті, Стросс-Кан полишив приміщення суду без конвою разом зі своєю дружиною, сів до автомобіля і поїхав.

Згідно з рішенням суду, екс-голова МВФ відпущений на поруки, і йому повернута застава в розмірі $6 млн., $1 млн. з яких був виплачений готівкою. При цьому влада не стали надавати Стросс-Кану повну свободу переміщення. Йому не повернули паспорт, і, по інформації деяких ЗМІ, він не може виїжджати за межі Нью-Йорка.

Адвокат позивачки Кеннет Томпсон заявив на виході із суду журналістам, що його підзахисна "у процесі слідства не міняла своїх показів". Він переконаний, що немає ніяких підстав брати під сумнів її слова. Потім Томпсон знову докладно описав хід подій у номері готелю "Софитель", де, за його словами, Стросс-Кан домагався покоївці.

"На її тілі були виявлені сліди насильства, які підтверджені в ході судмедекспертизи", - підкреслив він, додавши при цьому, що "це медичний факт". Суд над Стросс-Каном почнеться 18 липня.

Домінік Стросс-Кан: біографія та добірка новин>>>
Арешт голови МВФ: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини