RU

Домінік Стросс-Кан буде звільнений під заставу

20.05.2011, 09:30
Домінік Стросс-Кан буде звільнений під заставу - Фото
4ca77e89185ab4964dd469f5c05194b0.jpg

Домінік Стросс-Кан буде звільнений під заставу

Суд нью-йоркського району Манхеттен погодився випустити під заставу в $1 млн. і вмістити під домашній арешт колишнього директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду (МВФ) Домініка Стросс-Кана, обвинуваченого у злочинах сексуального характеру, повідомляє "Взгляд".

Нагадаємо, у четвер Д.Стросс-Кан подав у відставку з поста керівника МВФ. Пізніше йому були висунені офіційні обвинувачення.

За даними західних ЗМІ, найбільш вірогідною кандидатурою Євросоюзу на пост голови МВФ є міністр фінансів Франції Крістін Лагард. Іншим кандидатом на пост керівника Фонду може стати колишній міністр Туреччини Кемал Дервіс, який до цього 24 роки працював у Всесвітньому банку.

У боротьбу з лідерами країн Європи за місце глави МВФ також вступили країни СНД. Вони висунули від себе єдиного кандидата на пост розпорядника МВФ - главу Нацбанку Казахстана Григорія Марченка.

Раніше канцлер Німеччини Ангела Меркель також висловилася на підтримку європейської кандидатури на місце директора-розпорядника фонду.

Згідно з традицією, пост керівника Міжнародного валютного фонду посідає європеєць, а Всесвітнього банку - представник США. Тимчасово виконувачем обов'язків глави Фонду зараз є Джон Ліпски.

Д.Стросс-Кан був заарештований за обвинуваченням у сексуальних домаганнях до покоївки готелю "Софітель". Наразі він перебуває у нью-йоркській в'язниці "Рід Айленд".

Доминик Стросс-Кан: біографія та добірка новин>>>
Арешт глави МВФ: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини