RU

Долар в Росії вперше з 2006 року побив рекорд

02.12.2008, 13:05

Середньозважений курс долара США до російського рубля з терміном розрахунків "завтра" на торгах єдиної торгової сесії станом на 10:30 за київським часом підвищився до 28,0166 рублів. Таким чином, американська валюта "взяла" позначку 28 рублів вперше з 2006 року.

Як повідомляє "Взгляд", аналітики вважають, що це не кінець і варто чекати подальшого зміцнення американської валюти. Тим більше, що Мінекономіки визнає, що у 2009 році може бути допущене подальше посилення долара до 32 рублів.

"Цей тиждень може виявитися спокійним. Але чекати долар нижче, ніж 27,45–27,50, не варто. Навпаки, цілком ймовірно, що долар до 5 грудня рушить до рівня 28,20–28,25 ", – вважає начальник відділу конверсійних операцій Російського банку розвитку Ігор Шибанов.

Попит на долари не закінчився і буде тільки наростати, переконаний фінансовий аналітик "FxPro" Олександр Купцикевич. "Особливо до закінчення року, коли компанії будуть потребувати "красивих" балансів, викликаючи попит на доларові позики", – сказав він.

Тим часом економісти ООН заявляють, що посилення долара буде тимчасовим. Як пише "Взгляд" з покликанням на "Financial Times", в річному звіті про світову економіку, опублікованому у понеділок, експерти ООН прогнозують, що у 2009 році американська валюта може випробувати ризик "жорсткої посадки".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини