RU

Долар продовжує утримувати позиції

21.11.2008, 10:10

Курс долара на азіатських торгах у п'ятницю зріс до єни, продовжуючи триматися поблизу максимуму двох з половиною років відносно євро.

Як повідомляє "Reuters", інвестори вирішили зафіксувати прибуток, щойно курс єни до основних світових валют досяг тритижневого піку. Проте, японська валюта зберігає привабливість як одна із найстабільніших активів, оскільки ринки охоплені страхом перед рецесією, що насувається у світовій економіці.

Азіатські фондові ринки знижуються вслід за Уолл-стріт, причому японський індекс Nikkei зменшив два відсотки і спрямувався вниз у напрямі до 26-річного мінімуму, відміченого у жовтні. На такому фоні японська валюта виглядає надійною і стійкою.

Інвесторів турбує різке сповільнення економічного зростання в США і долі американського автопрому, який потребує державної допомоги, щоб уникнути банкрутства найбільших концернів і втрати робочих місць у масовому порядку.

"Ринку потрібні позитивні новини про майбутнє американських автобудівних концернів, щоб зробити різкий розворот, або навряд чи варто чекати того, що єна скоро позбавиться підтримки", - сказав Мінорі Сиоїрі з "Mitsubishi UFJ Securities".

Лідери демократичної більшості у Конгресі США зажадали, щоб керівництво автобудівних компаній представило докладний план дій, перш ніж схвалити виділення галузі кредитів у обсязі близько $25 млрд.

Курс долара до єни до 07:27 за київським часом зріс до 94,59 одиниці японської валюти з тритижневого мінімуму в 93,55 єни, зафіксованого під час попередньої сесії.

Курс євро до долара трохи зріс $1,2489, залишаючись поблизу рівня мінімуму двох з половиною років в $1,2329, відміченого у жовтні.

Курси валют: офіційний, готівковий, динаміка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини