RU

Долар може припинити своє зростання

27.11.2008, 17:07

За відсутності нових негативних тенденцій на фінансових ринках долар перестане зростати і курс євро/долар підвищиться до 1,3. Однак ситуація залишиться невизначеною, оскільки перед компаніями різних секторів економіки США будь-якої миті можуть постати нові прикрощі. Такий прогноз висловили аналітики "Erste Group".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі "Erste Group", протягом останніх двох тижнів коливання курсу євро/долар в межах 1,24 – 1,29 визначалося "ненадійною ситуацією на фінансових ринках". "Відносне зміцнення долара було спровоковане поточною кризою, оскільки погані новини, навіть якщо вони стосувалися США (наприклад, проблеми в автомобільній індустрії США), зміцнювали американську валюту, в той час як невелика стабілізація ситуації на ринку спричиняла за собою її падіння", - пояснюють експерти.

Однак, варто відзначити, що курс японської єни щодо долара зростає і наблизився до рекордного рівня. Аналітики "Erste Group" не чекають якихось імпульсів, здатних вплинути на зниження єни, оскільки "динаміка її розвитку визначається виключно ситуацією на фінансових ринках, погіршення якої тільки сприятиме її зміцненню".

Курси валют: офіційний, готівковий, динаміка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини