Додон лякає новою війною в Придністров'ї: Хочуть втягнути Росію

04.07.2018, 13:54
Додон лякає новою війною в Придністров'ї: Хочуть втягнути Росію - Фото
Ігор Додон (фото - presedinte.md)

Президент Молдови Ігор Додон звинувачує опозицію в спробах поновити військовий конфлікт в Придністров'ї, щоб втягнути в нього Росію. Про це повідомляє Deschide.

"Я стурбований можливістю реанімації придністровського конфлікту з тим, щоб втягнути в нього Росію. Ризикнуть реалізувати такий сценарій наші демократи? Сподіваюся, що ні", - сказав він.

Він поскаржився, що через чотири роки з моменту підписання угоди про асоціацію з ЄС немає "очікуваних результатів". "Народ лякають погрозами з боку РФ і Придністров'я, оскільки про проєвропейський вектор нема чого говорити", - заявив він.

Додон сподівається, що вибори в парламент, які заплановані на осінь, "розставлять все на свої місця".

Також він пригрозив заблокувати проект Стратегії національної оборони, якщо парламент не врахує його пропозиції.

Проект передбачає можливі агресії проти країни та її громадян. Серед загроз і ризиків названо: військові дії в Придністров'ї (в тому числі війська РФ), інформатаки, кібератаки, незаконна міграція, незаконний обіг зброї, терористична діяльність.

Укрінформ пише, що Додон пояснює часті візити в Москву необхідністю "покращувати" відносини з РФ, а от стосунки з Україною, де не був жодного разу, і з Румунією, на його думку, знаходяться на хорошому рівні, тому до Києва і Бухареста їхати немає необхідності.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю