RU

Дочку прес-секретаря Путіна викрили в плагіаті - ЗМІ

14.09.2017, 13:38
Дочку прес-секретаря Путіна викрили в плагіаті - ЗМІ - Фото
Лиза Пєскова (фото - скріншот відео)
У першій колонці дочки прес-секретаря президента Росії Дмитра Пєскова для Forbes виявили плагіат. Про це повідомляє Дождь.

"Ліза Пєскова стала колумністом російського журналу Forbes. Перша її колонка під назвою "Ілюзія знань. Чи вб'ють нові технології традиційну освіту" була присвячена можливостям дистанційного навчання. Після публікації колонки на сайті Пєскову викрили в плагіаті. Forbes спочатку видалив текст, а потім повернув його, вказавши посилання на першоджерело", - наголошується в повідомленні.

Колонка Пєскової
була опублікована 12 вересня. Медіаконсультант і глава компанії Silamedia Оксана Силантьєва написала у себе в Facebook, що, перевіривши текст в системі "Антиплагіат", знайшла в ньому запозичення.

Один абзац був повністю скопійований з публікації видання "Мел" за 2016 рік без посилання на джерело.

У ній авторка компанії Coursera Дафна Коллер писала, що провідні ВНЗ світу через п'ять років дозволять студентам отримувати дистанційну освіту.

Силантьєва також виявила запозичення з незначною редактурою з публікації жіночого журналу Passion за 2011 рік.

"Пєскова повністю скопіювала речення "Зараз про дистанційну освіту говорять як про щось новаторське, але насправді історія її появи сягає корінням в далеке 18 століття ", замінивши лише фразу "сягає корінням" на оборот "впирається корінням".

Пєскова таким же чином скопіювала історичну довідку про перший університет, який ввів дистанційну освіту. Силантьєва також виявила в тексті 9% запозичень з реферату з педагогіки за 2012 рік, який можна придбати за 400 рублів", - йдеться в повідомленні.

У доступному для перегляду введенні автор реферату також розповідає про перші університети з дистанційним навчанням.

Після того, як Пєскову викрили в плагіаті, колонка була видалена з сайту Forbes, а потім повернута туди з розставленими посиланнями на першоджерела. Перший варіант тексту без зазначення джерел
доступний в кеші Google.

За словами джерела в Forbes, стандарти журналу вимагають, щоб при використанні інформації з інших ЗМІ давалися посилання на джерела. У даний момент ці посилання є в статті, сказав співрозмовник. Коментувати ситуацію офіційно журнал відмовився.

В кінці серпня Пєскова покинула асоціацію підприємців з розвитку бізнес-патріотизму "Аванті" колишнього сенатора від Чечні Умара Джабраїлова і повернулася вчитися в Париж.

Читайте також: Секретарю Путіна довелося виправдовуватися за офшори своєї дружини


Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини