RU

До Туреччини прибули експерти для розслідування хіматак в Сирії

13.04.2017, 16:13
До Туреччини прибули експерти для розслідування хіматак в Сирії - Фото
Фото: ЕРА
До Туреччини відправили групу експертів з міжнародної організації із заборони хімічної зброї для збору зразків в рамках розслідування хімічної атаки в Сирії. Про це повідомляє агентство Reuters.

Організації із заборони  хімічної зброї в Гаазі (ОЗХЗ) відправила місію по встановленню фактів і збору біометричних зразків, а також показань тих, хто вижив.

Група ОЗХЗ повинна визначити, чи було використано хімічну зброю. Його результати, очікувані через 3-4 тижні, будуть передані для спільного розслідування Організації Об'єднаних Націй і ОЗХЗ, в завдання якого входить визначення осіб або установ, відповідальних за застосування хімічної зброї.

4 квітня, в результаті хімічної атаки в сирійській північно-західній провінції Ідліб загинули, за останніми даними, 100 осіб, ще 300 постраждали.

6 квітня Міністерство охорони здоров'я Туреччини заявило, що жертви хімічної атаки загинули від хімічної речовини зарин.

Читайте також: США заявляють про ізоляцію Росії через підтримку режиму Асада

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини