До Києва їде новий антикорупційний таран з Держдепу

До Києва їде новий антикорупційний таран з Держдепу - Фото
Кірстен Медісон (фото - скріншот з відео)
17.10.2018, 09:48

Кірстен Медісон прибуде сьогодні до Києва для просування підтримуваних США реформ в судовому секторі України

Сьогодні, 17 жовтня, помічниця держсекретаря США Кірстен Медісон прибуде до Києва для участі в заходах, присвячених боротьбі з корупцією та просуванню судових реформ. Про це повідомляє прес-служба Держдепартаменту США.

Згідно з повідомленням, вона проведе зустріч з працівниками Національного антикорупційного бюро, Держприкордонслужби, а також з представниками громадянського суспільства.

Крім цього Медісон запланувала виступ на церемонії випуску Академії патрульної поліції, "яку США допомогли створити".

"Державний департамент через INL (Управління з боротьби з наркотиками і забезпечення законності, - ред.) веде боротьбу з корупцією в усьому світі, допомагаючи урядам і громадянському суспільству створювати прозорі і підзвітні держустанови", - сказано в повідомленні.

Відзначається, що ці зусилля США спрямовані на підтримку стабільності і справедливості в зарубіжних країнах, а також на протидію транснаціональній злочинності, яка загрожує безпеці США.

Чиновниця пробуде в Україні до 22 жовтня. Після цього вона поїде в Данію для участі в Міжнародній конференції з боротьби з корупцією. Раніше Медісон займала керівні посади в Білому домі, Держдепі США, Департаменті внутрішньої безпеки США і комітеті Сенату США з міжнародних відносин.

Читайте також: США про антикорсуд: Київ повинен зробити негайний крок

15 вересня посольство Сполучених Штатів Америки закликав українську владу вжити необхідних заходів для запуску Вищого антикорупційного суду.