RU

Дмитро Медведєв розчарований в ОБРЄ

01.12.2010, 18:05
Дмитро Медведєв розчарований в ОБРЄ - Фото
3609e727fd141760841886dc31392469.jpg

Дмитро Медведєв розчарований в ОБРЄ
Організація з безпеки і співпраці в Європі "почала втрачати свій потенціал". Про це заявив на саміті лідерів країн ОБРЄ в Астані Президент РФ Дмитро Медведєв.

На думку російського Президента, якого цитує Бі-бі-сі, "треба модернізувати ОБРЄ, стиль і форми її діяльності". "Потрібна більш чітка правова база і універсальні правила використання ресурсів організації, - пояснив він. - Тільки так можна підвищити затребуваність організації і органічно вбудувати її у глобальну архітектуру, що формується ".

Водночас Д.Медведєв назвав ОБРЄ "унікальним майданчиком", оскільки у неї входять як країни НАТО і ЄС, так і СНД і ОДКБ. Він нагадав, що Росія у співавторстві з партнерами представила проект статуту ОБРЄ і пропозиції щодо упорядкування роботи її структур.

ОБРЄ була створена для втілення у життя принципів Хельсинського заключного акта 1975 року. Тоді у Загальноєвропейській нараді з питань безпеки і співпраці брали участь 35 держав. Донині їхня кількість зросла до 56 внаслідок розпаду СРСР, Югославії і Чехословакії.

Дмитро Медведєв: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини