RU

Єдинороси обіцяють зупинити "помаранчевий" сценарій в Росії

07.02.2012, 15:01
Єдинороси обіцяють зупинити
Фото: ЕРА
"Мітинги, виступи громадянського суспільства - це веління часу. Будь-які прояви самосвідомості народу партія Єдина Росія сприймає з повагою. При цьому вузька купка людей продовжує схиляти людей до "помаранчевого" сценарію. розвитку подій в країні, що неприпустимо, тому що веде до війни", - про це заявив сьогодні в Держдумі керівник фракції Єдиної Росії Андрій Воробйов, якого цитує прес-служба партії.

Воробйов заявив, що ні за що Єдина Росія не допустить до влади "тих, хто закликає до революції, хто хоче "помаранчевого" сценарію, хто до сих пір не заспокоївся, а намагається в мутній воді спіймати рибу". "Це небезпечно для нашої країни. Ми всі, кожен росіянин, знаємо, що таке війна. Всі пройшли через це горе, сльози, кров. Все! Так от, революція, до якої закликає дуже вузька, - слава Богу! - вузька група осіб, це та ж війна, тільки стінка на стінку, брат на брата. Ми закликаємо всіх, дорогі друзі: давайте шукати способи цивілізовано розмови. Давайте спілкуватися не на барикадах, а в залі парламенту. Давайте спілкуватися на круглих столах, конференціях. Це неминуче, це наш шлях. Ми всі в цьому зацікавлені ", - заявив керівник фракції.

Нагадаємо, в минулу суботу в Москві за підсумками мітингу "За чесні вибори!" була прийнята резолюція з вимогами до російської влади. Зокрема, в документі прописано, що учасники акції протесту на Болотяній площі вимагають від керівництва країни скасування підсумків парламентських виборів, реєстрації кандидатом в президенти засновника партії Яблуко Григорія Явлінського та звільнення політв'язнів. За оцінкою організаторів акції, на мітинг на Болотяній площі в Москві зібралося не менше 100 тис. громадян.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини