RU

Держдума Росії не буде займатися законом про зимовий час

25.09.2012, 13:44
Держдума Росії не буде займатися законом про зимовий час - Фото
Фото: EPA
Держдума не буде розглядати внесений до парламенту законопроект про перехід Росії на зимовий час, так як це питання знаходиться в компетенції уряду, - передає канал Вісті.

"Відповідно до чинного законодавства всі питання, що стосуються визначення часу, віднесені до повноважень уряду РФ", - пояснив віце-спікер Держдуми Сергій Железняк. Відповідно, всі законопроекти на цю тему є надлишковими.

"Внесення змін до законодавства - це набагато більш тривалий і трудомісткий процес, ніж прийняття рішення урядом у рамках наявних у нього повноважень", - пояснив представник Єдиної Росії, додавши, що за його інформацією, уряд якраз зараз вивчає це питання.

У червні 2011 року президент Росії Дмитро Медведєв, відповідаючи на невдоволення частини населення сезонним переведенням стрілок годинника, підписав федеральний закон, що скасовує перехід на зимовий час. Однак дане рішення викликало невдоволення в іншої частини населення.

20 вересня 2012 року на розгляд Держдуми РФ був внесений законопроект про перехід Росії на зимовий час і переведенні стрілок годинника на 1 годину назад. Представники парламентських фракцій в більшості своїй підтримали ідею повернення до зимового часу без подальшого переведення годинникових стрілок.

У зв'язку з можливим переходом Росії на зимовий час в ВАТ РЖД тимчасово припинило продаж квитків на потяги далекого прямування відправленням з 26 жовтня 2012 року.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини