Держдума може заборонити чиновникам мати майно за кордоном

27.10.2015, 13:28
Держдума може заборонити чиновникам мати майно за кордоном - Фото
Путін і спікер Держдуми Наришкін (фото - EPA)
Депутат Держдуми від КПРФ Вадим Соловйов заявив, що найближчим часом внесе на розгляд у Думу законопроект про заборону чиновникам мати майно, навчатися і лікуватися за кордоном, пише Коммерсант.

"Треба рухатися вперед. На володіння майном за кордоном, на навчання за кордоном, на проходження лікування за кордоном ніяких обмежень досі не було прийнято. Ми обов'язково підготуємо відповідний проект закону і в самий найближчий час внесемо його до Держдуми з тим, щоб постаратися витримати антикорупційну лінію до кінця", - сказав чиновник.
"Мені здається, що майно легше використовувати, ніж рахунки, для впливу на депутата, скажімо, з боку інших держав", - додав парламентарій.

Соловйов вважає, що чинне законодавство дозволяє іншим державам чинити тиск на російських чиновників.

Раніше, в серпні поточного року, було затверджено список чиновників, яким заборонено мати рахунки за кордоном. Серед них начальники управлінь, головних управлінь та їх заступники, а також співробітники, що мають допуск до відомостей особливої ​​важливості.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина