RU

Держдума засудила "антиросійську риторику" Лукашенка

06.10.2010, 17:45
Держдума засудила
3808c24cb5a6e966130eed091b8d697f.jpg

Держдума засудила "антиросійську риторику" Лукашенка

У Росії Держдума прийняла заяву, в якій висловлюється стурбованість у зв'язку з розвитком відносин між Росією і Білоруссю.

За інформацією радіо "Свобода", у заяві стверджується, що керівництво Білорусі використовує останнім часом "антиросійську риторику", що "йде врозріз з спільноісторичною долею російського і білоруського народів".

Крім того, російські депутати висловили підтримку Президенту Росії Дмитру Медведєву, який декілька днів тому у своєму відеоблозі розкритикував Президента Білорусі Олександра Лукашенка. Це сталося після того, як О.Лукашенко звинуватив оточення Д.Медведєва в організації інформаційної кампанії проти нього в російських ЗМІ.

За прийняття заяви голосували 380 депутатів, проти - 56 - представники фракції КПРФ.

Нагадаємо, раніше у російських ЗМІ пройшла хвиля сюжетів, що критикують О.Лукашенка та його оточення. Одним із таких сюжетів стала серія фільмів "Хресний батько".

Зазначимо, що вже тривалий час Москва і Мінськ не можуть порозумітися. Спочатку внаслідок ряду економічних "воєн" між Росією і Білоруссю тріщину дали відносини в економіці. А цього року Мінську навіть довелося перекрити газовий вентиль на своїй частині магістралі, через яку газ надходив із Росії споживачам до ЄС. На такий крок владі Білорусі довелося піти через борги Росії за транзит газу через територію Білорусі. У свою чергу Москва також пред'явила Мінську грошові претензії.

До того ж російська Держдума сьогодні відмовилася обговорювати проект, в якому провина за погіршення відносин між Білоруссю і Росією покладається на керівництво Росії. Проект був внесений КПРФ як альтернатива, але не був навіть внесений до порядку денного.

Олександр Лукашенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини