RU

Держдума сьогодні відповість на "агресивну риторику" Лукашенка

06.10.2010, 11:05
Держдума сьогодні відповість на
0e34dbc11f18774cb5d8bc0d0190a7fc.jpg

Держдума сьогодні відповість на "агресивну риторику" Лукашенка
Держдума сьогодні розгляне проект заяви у зв'язку з "надто агресивною риторикою" Президента Білорусі Олександра Лукашенка на адресу керівництва Росії. Відповідне рішення було прийнято під час ранкового обговорення порядку роботи палати.

За інформацією ІТАР-ТАРС, з пропозицією включити документ до повістки засідання виступив глава думського комітету у справах СНД і зв'язках із співвітчизниками Олексій Островський.

"У зв'язку з надто агресивною риторикою на адресу керівництва Росії і відповідно усього багатонаціонального російського народу, а також у зв'язку з тим, що ми в цьому залі неодноразово говорили, що будуємо свої відносини з народами пострадянських держав, а не з президентами, а також про те, що нікому не дозволено привласнювати собі право на відносини з нашою країною, комітет підготував проект заяви Держдуми про російсько-білоруські відносини і пропонує включити його до порядку денного на фіксований час - 16 годин", - сказав депутат.

Нагадаємо, вчора Президент Росії Дмитро Медведєв звинуватив Президента Білорусі О.Лукашенка у тому, що він намагається зробити Росію однією з головних ворогів у своїй країні. "На адресу Росії та її керівництва йдуть потоки обвинувачень і лайки. На цьому побудована вся виборча кампанія Лукашенка. Президенту Білорусі слід би займатися внутрішніми проблемами. Зокрема, нарешті, розслідувати численні справи про зникнення людей. Росії, як і іншим країнам, це не байдуже", - заявив Д.Медведєв.

Вже тривалий час Москва і Мінськ не можуть порозумітися. Спочатку внаслідок ряду економічних "воєн" між Росією і Білоруссю тріщину дали відносини в економіці. А цього року Мінську навіть довелося перекрити газовий вентиль на своїй частині магістралі, через яку газ надходив з Росії споживачам в ЄС. На такий крок владі Білорусі довелося піти через борги Росії за транзит газу через територію Білорусі. У свою чергу Москва також пред'явила Мінську грошові претензії.

Олександр Лукашенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини